Ekolignum: Domy z drewna - od projektu po realizację.

+48 515 089 691

shoppe@ekolignum.pl

Niegdyś kojarzone wyłącznie ze spędzaniem wakacji nad jeziorem czy w górach, dziś cieszą się coraz większą popularnością w całym kraju. Domy drewniane całoroczne to nasza atrakcyjna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesne, praktyczne i ekologiczne rozwiązania. Ponadto, są one równie duże, wygodne i ciepłe, co obiekty wzniesione metodą tradycyjną. Mieszkasz w Bydgoszczy, Toruniu lub w innym mieście na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i marzysz o własnym lokum z bali? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Atrakcyjna alternatywa tradycyjnego budownictwa

Nowoczesna technologia umożliwia tworzenie obiektów o wyjątkowych cechach użytkowych oraz wysokiej estetyce. Całoroczne domy drewniane są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Wykonane zostały z ekologicznego i przyjaznego środowisku surowca. Dobrze wysuszone i zaimpregnowane belki to doskonały materiał, który wyróżnia się wyjątkową trwałością i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Ponadto, posiada także zdolność samoregulacji wilgotności, dzięki czemu tworzy we wnętrzu korzystny mikroklimat. Ponadto, tego rodzaju konstrukcje mogą być także energooszczędne. Jedne z ciekawszych i popularniejszych rozwiązań to np. inwestycja w odnawialną energię słoneczną i instalacja kolektorów słonecznych. Dlaczego jeszcze warto wybrać ekologiczne budownictwo? Montaż domów drewnianych całorocznych jest bardzo krótki. Gotowe konstrukcje powstają nawet w kilka miesięcy.

Domy drewniane całoroczne – województwo kujawsko-pomorskie

W Ekolignum stawiamy na innowacyjne technologie, które implementujemy w nasze ponadczasowe projekty. Ponadto, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu gotowe domy drewniane całoroczne od Ekolignum są dopasowane do wymagań i preferencji przyszłych domowników zarówno pod względem walorów estetycznych, jak i użytkowych. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.