Ekolignum: Domy z drewna - od projektu po realizację.

+48 515 089 691

shoppe@ekolignum.pl

Chcesz na wyciągnięcie ręki cieszyć się relaksem w prywatnym domku letniskowym drewnianym? Jako producent dajemy Ci taką możliwość! Taka baza wypadowa to doskonała inwestycja. Gotowy obiekt można ulokować niemalże wszędzie, na działce, przy plaży nad morzem czy nad jeziorem, w górach, w lesie czy na przedmieściach. Poznaj naszą wyjątkową ofertę.

 

Energooszczędne i ekologiczne domki drewniane letniskowe – idealne na cieplejszy okres

 

Oprócz estetyki podczas realizacji każdego projektu skupiamy się również na aspekcie funkcjonalnym gotowej zabudowy. Jeśli chodzi o względy wizualne, to nowoczesne konstrukcje z drewna Ekolignum nie odbiegają od tych wykonanych w tradycyjnym budownictwie, a powstają znacznie szybciej. Naturalny surowiec doskonale sprawdza się w każdych warunkach, tworząc jednocześnie doskonały klimat zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Ponadto, każdy gotowy budynek od producenta zostaje odpowiednio wykończony i ocieplony przy użyciu specjalnych materiałów izolacyjnych, gwarantujących optymalną temperaturę niezależnie od pory roku.

 

Producent domków letniskowych – od projektu po realizację

 

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zaoferować wszystkim zainteresowanym z województwa kujawsko-pomorskiego wysokiej jakości obiekty na miarę XXI wieku. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze ekologiczne i energooszczędne konstrukcje drewniane spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, sprawdzonych materiałów konstrukcyjnych, co gwarantuje doskonałą trwałość wznoszonych obiektów.

 

Domki letniskowe drewniane – województwo kujawsko-pomorskie

 

Oryginalne wzornictwo, solidność wykonania oraz niecodzienna elegancja to cechy wyróżniające oferowane przez nas domki letniskowe od producenta. Ponadto, gotowe obiekty stawiane są możliwie w jak najszybszym czasie. Realizujemy projekty w pełni dopasowane do oczekiwań i wymagań przyszłych mieszkańców. Tworzymy obiekty zróżnicowane pod względem liczby pięter, układu pokoi czy dodatkowych elementów. Natomiast szkieletowa konstrukcja obiektu pozwala na łatwe przebudowy czy modernizacje.