Ekolignum: Domy z drewna - od projektu po realizację.

+48 515 089 691

shoppe@ekolignum.pl

Realizowane przez nas projekty charakteryzuje nie tylko solidność wykonania, ale również wyjątkowy styl i elegancja. Świadczącym o tym dowodem są nasze realizacje. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, działająca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wykonująca domy z drewna, dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym Klientom konstrukcje na miarę ich potrzeb. Wykonujemy nie tylko typowe drewniane konstrukcje rodem z gór, ale również nowoczesne budynki, które pod względem estetycznym niczym nie różnią się od tych murowanych. Zapoznaj się z naszą galerią i odkryj nasze możliwości.

 

Województwo kujawsko-pomorskie – domy z drewna całoroczne i letniskowe

 

Stawiane przez nas budynki powstają bardzo szybko, przez co stanowią one atrakcyjną alternatywę dla betonowych konstrukcji. Ponadto, wielu naszych Klientów korzysta z nowoczesnych technologii i na dachach instaluje kolektory słoneczne. Panele fotowoltaiczne pochłaniają odnawialną energię słoneczną i zmieniają ją w energię do wykorzystania np. do ogrzewania. Jest to przyjazne środowisku rozwiązanie, z powodzeniem stosowane przez naszych Klientów, co również widoczne jest w naszej galerii.

 

Od wielu lat spełniamy marzenia wszystkich osób, które pragną mieszkać w drewnianym domu lub chcą mieć swoją własną oazę spokoju – domek letniskowy, do którego będą mogły uciekać w każdej wolnej chwili. Projektowane i stawiane przez nas konstrukcje tworzą wyjątkowy klimat zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. W rezultacie gotowa konstrukcja idealnie dopasowuje się do każdego krajobrazu, a we wnętrzu panuje przyjazdy mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

 

Jeśli podobają Ci się nasze realizacje domów z drewna całorocznych i letniskowych, mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i chcesz spełnić marzenia o własnych czterech kątach, to zapraszamy do kontaktu! Realizowane przez nas projekty zostają w pełni dostosowane do wymagań i oczekiwań przyszłych mieszkańców. To sprawdzony i ekonomiczny sposób na wymarzone cztery kąty w dosłownie kilka miesięcy.